Поради щодо встановлення електричної теплої підлоги

Що таке плівкова тепла підлога? Відповідь : це підлога, зроблена на основі нагрівальної плівки, вона ідеально підходять під такі матеріали, як ламінат, лінолеум, паркет, можна назвати її «тепла підлога під ламінат». Це найтонша тепла підлога.

Які існують виробники теплої підлоги? Відповідь : виробники теплої підлоги роблять акцент, в першу чергу, на країну-виробника. Серед лідерів з виробництва теплої підлоги та продажу її на території України і сусідньої Росії можна виокремити: Nexans, Devi та Теплолюкс. Найбільший гарантійний строк на кабель дає компанія Nexans.

Яку теплу підлогу встановити під кахель? Відповідь : тепла підлога під кахель, це побажання майже кожної людини, яка робить ремонт у своєму помешканні. Існує 2 можливості укладання такої теплої підлоги. Перший спосіб – це кабель під стягель товщиною 3 см, а другий – це нагрівальний мат вже на чистову підлогу одразу під кахель. У першому випадку час прогріву складатиме 1,5 години, але ККД такої підлоги вище ніж у мату. У другому випадку підігрів забире від 20 до 35 хвилин.

Яка тепла підлога найтонша? Відповідь : найтонша тепла підлога, це – підлога, виконана на основі нагрівальної плівки, що видає тепло подібно до сонячного, так званий «інфрачервоний підігрів». З такою плівкою, тепла підлога під ламінат встановлюється дуже просто. Достатньо лише встановити тонку теплу підлогу під корку і все…

Як обрати теплу підлогу під ламінат? Відповідь : теплу підлогу під ламінат варто обирати, виходячи з деяких критеріїв: 1)необхідно враховувати, що такий матеріал як ламіна досить примхливий до теплового нагріву, тому перед покупкою ламінату необхідно проконсультуватися для того, щоб дізнатися про взаємодію матеріалу з нагрівальною поверхнею. 2)Як ми вже казали, дерево примхливий матеріал, тому наша рекомендація використовувати тонку теплу підлогу або, як її ще називають, «інфрачервону плівку». Технологія укладання теплої підлоги, у данному випадку тонкої теплої підлоги, дуже проста, тому з нею може упоратися навіть не навчена цій справі людина, лише обов’язково використовуючи інструкцію з монтування.

Яка технологія укладання теплої підлоги? Відповідь : технологія укладання теплої підлоги багато у чьому залежить від: типу приміщення й задачи, яка стоїть перед теплою підлогою. Як правило, використовуються 2 типи укладання: перший: це кабель під стягель Другий: це тонкий кабель під кахель, вже на зроблений стягель У першому випадку, така тепла підлога має високий рівень ККД й охолоджується протягом 5-6 годин, але великий недолік такої підлоги це час прогріву, який займає від 1 до 2 годин. У другому випадку прогрів відбувається за 20-25 хвилин. Але суттєвий недолік такої системи – це ціна, оскільки вона на порядок вища, ніж у кабелю під стягель.

Схема теплої підлоги? Відповідь : схема теплої підлоги досить проста. Відстань укладання розраховується за формулою: S – площа, L – довжина кабелю. Для того, щоб це розрахувати, необхідно – площу поділити на довжину кабелю й помножити отриманий результат на 100, й остаточна сума і буде відстанню. За складної геометрії приміщення допускається перегинання кабелю, але мінімальна відстань укладання має зберігатися для уникнення перегріву кабелю.